Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty industrial casters for equipment handling ] αγώνας 283 προϊόντα.
Γκρι τροχός 3-1/2 ίντσες κορυφαία πλάκα περιστρεφόμενη μεσαία καθήκοντα τροχούς για 0-180 ° F θερμοκρασία
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
Μονοτροχιακό κόκκινο PU τροχιακό πολυουρεθάνιο τροχιά προσφέροντας πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα τέλεια επιλογή για αποθήκη και εξοπλισμό
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
Τύπος τοποθέτησης κυλίνδρων κυλίνδρων βιομηχανικών κυλίνδρων με πιστοποίηση ISO/SGS/ROSH για ομαλή και ήσυχη κίνηση
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
Επικεφαλίδα με στροφή σιδήρου χωρίς φρένο
| Υλικό τροχού: | PU+iron |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
Αθόρυβοι τροχοί με μεγάλη χωρητικότητα φορτίου για βιομηχανικές εφαρμογές
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Γλυκός περιστροφής PU σιδηρού κούφιο πυρήνα τροχός στροφής για βαριές εφαρμογές
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
3-3/4 X 3-3/4 ίντσες Μέγεθος πλάκας τοποθέτησης 5 ίντσες Μεσαίου μεγέθους PU τροχούς περιστροφής για χειρισμό βαρέων υλικών
| Μέγεθος τρυπών μπουλονιών: | 1/4 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
Τύπος κορυφαίας πλάκας τοποθέτηση ατσάλινου σιδηροτροχιών για Bouble Ballrace
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Μονάδα βάρους 4kg 5kg Ρομάτινα τροχιά Προσαρμοσμένα μη σημειωτικά τροχιά Τύπος λεία κυλιόμενα τροχιά για αποθήκη και εφαρμογές
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
Μαύρο / μπλε / πράσινο καουτσούκ περιστρεφόμενο / σταθερό / τροχούς φρένων για εσωτερική / εξωτερική εφαρμογή 3-8 μη σήμανση
| Χρώμα: | Μαύρο/Μπλε/Πράσινο |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |

