Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 181 προϊόντα.
Δυνατότητα φόρτωσης 100 έως 300 KG ελαστικά τροχούς τροχών ελαστικό μαλακό πορτοκαλί ιδανικό για εσωτερικές εξωτερικές εφαρμογές ανθεκτικό και λύση τροχών
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
Μονοτροχιά στυλ Κόκκινο PU τροχιά Πολυουρεθάνιο τροχοθρεπτήρες Συνολικού κλειδώματος Τύπος φρένων Υλικά αντοχής
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
Πυρηνικά υλικά πολυουρεθάνιο για ομαλή κυκλοφορία και ανθεκτική απόδοση ενός τροχού
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Σιδηροδρομικές ρόδες 100-300 κιλών χωρητικότητας φορτίου με 3-8 ελαστικούς τροχούς
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
Γρήγορη και εύκολη ανύψωση με πράσινο υλικό τροχού χάλυβα Lift Up Top Jack
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
Ρουλεμάν τροχήλατα έπιπλα στελέχους για μικρά ντουλάπια σε τρόλεϊ και περίβλημα
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Μονάδα βάρους 4kg 5kg Ρομάτινα τροχιά Προσαρμοσμένα μη σημειωτικά τροχιά Τύπος λεία κυλιόμενα τροχιά για αποθήκη και εφαρμογές
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
Βιομηχανικά περιστρεφόμενα ρόστερ με απλό ρουλέν / τροχό TPR
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
|---|---|
| Πυρήνας ροδών: | Πλαστικό |
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά, κλειδαριά στροφέων |
Κουφώδης πυρήνας Πολυουρεθάνιο περιστροφές ομαλό μονοκίνητο τροχό με ύψος 194mm / 2 ίντσες
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Ελαφρύ φορτίο γκρι ατσάλινα τροχιά συνολικής κλειδαριάς στροφή 19-24mm τροχός κοινό ρουλέ -20 έως 100.C
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά, κλειδαριά στροφέων |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -20 έως +100 βαθμοί Κελσίου |
| Ράδιο περιστροφής: | 2-4 ίντσες |

