Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 127 προϊόντα.
Τροχήλατες ρόδες με κλείδωμα, βαρέως τύπου, με σπείρωμα, με βίδα, απόσταση οπών 2,5 ίντσες για εφαρμογές βαρέως τύπου
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Επικεφαλίδια βαρέων φορτίων με σφαιρικό ρουλεμάν 90-125 mm
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
TPR Bolt Τρύπα Διαχωρισμός 2,5 ίντσες Βιομηχανικό βαρύ φορτίο τροχόσπιτα 8 ίντσες
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών με πλάκα 4 x 4,5 ίντσες
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Τρόλεϊ τροχούς βαρύ φορτίο ελαστικό τροχό διάμετρος 8 ίντσες ύψος 125 mm
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
8 PU βήματος ίντσας επίπεδες ρόδες καροτσακιών πιάτων στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών κόκκινες για τα βιομηχανικά κάρρα
| Όνομα προϊόντων: | 8 PU βήματος ίντσας επίπεδες ρόδες καροτσακιών πιάτων στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών κόκκινες για τα |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU 8 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
500kg χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχό τροχό 8 ιντσών Βιομηχανικά τροχούς περιστροφικών τροχών
| Ονομασία προϊόντος: | Η YLcaster παρέχει 500 κιλά χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχός 8 ιντσών περιστρεφόμενο ανθεκτικ |
|---|---|
| Στυλ:: | 500 kg περιστρεφόμενες ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες |
| Δυνατότητα φόρτωσης:: | 500 κιλά |
Επικεφαλίδες βαρέων φορτηγών με χωρητικότητα φόρτωσης 200-500 kg
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
| Χρήση: | κάρρο καροτσακιών |

