Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 127 προϊόντα.
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
Τροχήλατες ρόδες με ρουλεμάν 3/4/5/6/8 ιντσών για βιομηχανική μεταφορά
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Ελαστικά βαρέων φορτίων τροχόσπιτων με διαφορά τρύπας 2,5 βρόγχων
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 2.5 ίντσες |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Μετατροπές βαρέων τρολεϊνών με περιστρεφόμενο / άκαμπτο / κλειδωτικό τοποθέτημα
| Βουνό: | Στρογγυλοί, άκαμπτοι, κλειδωμένοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Χρήση: | κάρρο καροτσακιών |
50mm πλάτος τροχού επιπλέον βαρύ φορτίο τροχούς νάιλον τροχούς τροχούς πολυουρεθάνου κατασκευασμένα για βαριά βιομηχανικές εφαρμογές φορτίου και την κινητικότητα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
2 ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας ικανότητας ίντσας 70kg για τις βιομηχανικές μηχανές
| Όνομα προϊόντων: | μαύρες πλαστικές ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας στροφέων πιάτων 2 ιντσών 154lbs 70kg για τις βι |
|---|---|
| Ύφος:: | Πλαστικές ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας |
| Διάμετρος ροδών:: | 50 χιλ. |
3-8 ίντσες βαρύ φορτίο με νήματα τροχόσπιτα με 200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ο βιομηχανικός κάστορας καροτσακιών κυλά τη βαρέων καθηκόντων κόκκινη PU 8 ίντσας ρόδα με το δευτερεύον πιάτο στροφέων φρένων μαλακό
| Όνομα προϊόντων: | 8 κόκκινη PU ίντσας ρόδα με τις δευτερεύουσες φρένων μαλακές στροφέων ρόδες καστόρων καροτσακιών πιά |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαλακοί βαρέων καθηκόντων κάστορες ροδών |
| Χωρητικότητα τροχού:: | 660lbs |
144mm Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόδες τροχούς διπλών σφαιρικών ρουλεάντων κόκκινο σίδερο PU ομαλή κίνηση
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| Συνολικό μήκος: | 144mm |

