Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 127 προϊόντα.
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με διπλό ρουλεμάν για τροχόσπιτα 100 mm
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
125 mm 350 kg χωρητικότητα πλατφόρμας τροχόσπιτο βαρέος φορτίος κυψέλες χονδρικό βιομηχανικό κυψέλη
| Ονομασία του προϊόντος: | 350kg χωρητικότητα Μαύρο PP σταθερή τροχιά πλατφόρμα τροχόσπιτο βαρέος φόρτωμα τροχούς κατασκευαστής |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
Βαρύ φορτίο πολυουρεθάνιο τροχούς κόκκινο διπλό σφαιρικό ρουλεμάν 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
5 ίντσας βαρέων καθηκόντων πολυουρεθάνιου τροχίσκων στροφέων χονδρικό εμπόριο ροδών καροτσακιών πιάτων μαλακό βιομηχανικό
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
Βαρέων καθηκόντων χονδρικό εμπόριο 5 ίντσας επεξεργασμένου σιδήρου λαστιχένιο τροχίσκων δευτερεύον κλειδαριών βιομηχανικό χυτοσιδήρου ροδών καροτσακιών
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων λαστιχένιοι τροχίσκοι |
Φόρτωμα πλάκας Super Heavy Duty Casters 4 X 4.5 ίντσες Μέγεθος πλάκας 7.5 ίντσες Συνολικό ύψος Ιδανικό για αποθήκη
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Βαρύ φορτίο Κόκκινο σιδηρούνιου τροχού κέντρο σφαίρα ρουλεμάν μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου Ζινκ βαμμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
| Χρώμα: | Κόκκινο |
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχούς κόκκινο πολυουρεθάνιο τροχούς σίδηρο τροχός κέντρο
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
Υψηλής βαρύτητας υπερβαρύτητας τροχός με μαύρο τροχό, βελτιστοποιημένος για την κίνηση βαρέων μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Αθόρυβοι και ανθεκτικοί στην φθορά τροχοί τροχόσπιτων με M12x15mm πλεγμένο στέλεχος
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |

