Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 127 προϊόντα.
5 ίντσες Συνολικό ύψος 150mm PU τροχούς κυψελών 2 ίντσες πλάτος τροχού για ευέλικτες και βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
194mm ύψος Συνολικό φρένο κλειδώματος τύπου 3 τόνων βαρύ φορτίο PU τροχός στροφής για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
4.5 ιντσών βαρύ φορτίο από ανοξείδωτο χάλυβα Bouble Ballrace Casters
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Πλάκα πολυπροπυλενίου από ανοξείδωτο χάλυβα για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Αθόρυβοι τροχοί με μεγάλη χωρητικότητα φορτίου για βιομηχανικές εφαρμογές
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Πολυδιάστατο μέγεθος στέλεχος M12x15mm τροχούς στροφής 3 ίντσες χάλυβα για τροχόσπιτο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Επικεφαλίδιο στρογγυλοφόρου ελαστικού κορυφαίου πλάτους καστορένιο τροχό με σφαίρα
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
320kg PU χωρητικότητας φορτίων πιάτο τροχίσκοι στροφέων 4 ιντσών για το καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | PU σιδήρου υψηλής ικανότητας WBD Wholesales 320kg στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών πι |
|---|---|
| Ύφος:: | 320kg σιδήρου βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών PU δευτερεύοντες |
| Ικανότητα ροδών:: | 320kg |
Τεχνικό φορτηγό μεταφορών με κυλιόμενες ρόστες 70 kg
| Τύπος: | Τροχίσκοι στροφέων |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου: | 300-500 κιλά |
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
Βιομηχανική κλάση τροχούς 3 ίντσες πλάτος τροχών 5-3/4 ίντσες συνολικό ύψος για βαριές εφαρμογές
| Μέγεθος τρυπών μπουλονιών: | 1/4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα τροχού: | Γκρι/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πορτοκαλί/ Πράσινο/ Λευκό |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |

