Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 124 προϊόντα.
Πολυουρεθάνιο στρογγυλοφόρο τροχόσπιτο με φρένο πλήρους κλεισίματος και κούφους τροχούς πυρήνα
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Πλατφόρμα τροχόσπιτος Τυλιζόμενη πλατφόρμα τροχόσπιτος με κυλιόμενες ρόδες χωρητικότητας 500 kg
| Χρήση: | Μεταφορά βαρέων ή χοντρών αντικειμένων |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
Αποδοτική μεταφορά βαρέων ή ογκώδεις αντικειμένων με αναδιπλούμενη πλατφόρμα
| Ανωτερότητα: | Μεταφορτωτές |
|---|---|
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
| Τύπος χειριστή: | αναδιπλούμενο |
Μεσαίου μεγέθους 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 5-3/4 ίντσες ύψος γκρι πολυουρεθάνιο τροχούς
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
Χρωματιστή πλατφόρμα τροχόσπιτο Συνολικό ύψος 90cm για εύκολη μεταφορά
| Μέγεθος πλατφόρμας: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβας |
| Τύπος καροτσακιών: | Τρόλεϊ πλατφόρμας |
Μεταλλικές στροφές αμερικανικού στερεού πυρήνα για έπιπλα 600 kg
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
Μονοτροχιακό κόκκινο PU τροχιακό πολυουρεθάνιο τροχιά προσφέροντας πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα τέλεια επιλογή για αποθήκη και εξοπλισμό
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
Μεσαίου μεγέθους 4 ίντσες 3-1/2 ίντσες περιστρεφόμενη ακτίνα Περιοχή θερμοκρασίας 0 έως 180 βαθμούς F
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
Μονοτροχιά στυλ Κόκκινο PU τροχιά Πολυουρεθάνιο τροχοθρεπτήρες Συνολικού κλειδώματος Τύπος φρένων Υλικά αντοχής
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
450-850 kg φορτωμένης χωρητικότητας Πολυουρεθάνιο τροχούς με τύπου συνολικού φρένου κλειδώματος και υλικό σιδηροδρομικού τροχού PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |

