Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 124 προϊόντα.
200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης 3-8 ίντσες Τριχόστρωμα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα Τροχόσπιτα
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Usage: | Trolley Cart |
4/5/6/8 ίντσες Κουρδιστικό ρουλεμάν Στρογγυλό άκαμπτο κλειδαριά Καροτσάκι τροχούς Τυροδεμένο Στάμ Πάνω Πλάκα Εγκατασκευασμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Βουνό: | Στρογγυλοί, άκαμπτοι, κλειδωμένοι |
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
Τροχοφόρα τροχιά τροχόσπιτα 90 mm από ελαστικό
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
3 ιντσών ατσάλινα τροχιά με 2,5 ιντσών διαφορά τρύπας
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
2 PU ίντσας βιομηχανική πράσινη βαριά ρόδα στροφέων καροτσακιών με τον ένσφαιρο τριβέα
| Ονομασία του προϊόντος: | 6x2 ίντσες Βιομηχανικό πράσινο PU τροχός περιστρεφόμενο βαρύ φορτίο τροχούς για βαριά τροχόσπιτα |
|---|---|
| Στυλ:: | 6x2 ίντσες στροφή pu βαρέος ρόλος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2 ίντσα |
880LBS ξεραίνοντας στροφέας φρένων ραφιών δευτερεύων φαινολικές ρόδες τροχίσκων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών ράφι ξήρανσης τρόλεϊ περιστρεφόμενο πλευρικό φρένο ανθεκτικό στη θερμότητα Βιομηχανικοί τρο |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια στεγνώματος 6 ιντσών |
| Διάμετρος τροχού:: | 6 ιντσών |
Ζυγισμένα μεσαία ρόστερ με συνολικό ύψος 5-3/4 ίντσες και PU/PVC/TPR/PP/καουτσούκ τροχούς κατασκευασμένα για να αντέχουν σε βαριά φορτία
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | ΠΕ/PVC/TPR/PP/Κουτσούκ |
| πλάτος τροχού: | 3 4 5 6 ίντσες |
Επικοινωνία με τα έπιπλα Συμφωνητικές ρόδες νάιλον 600KG φορτωμένη χωρητικότητα Σκληρό πυρήνα τροχό PA ποσότητα 4
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Wheel Material: | PA |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Όνομα προϊόντων: | 6 ίντσας στερεοί μαύροι τροχίσκοι Temprature ροδών βαρέων καθηκόντων υψηλοί για τους φούρνους |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων υψηλοί τροχίσκοι temprature |
| Διάμετρος ροδών:: | 6 ίντσα |
Τρακίς πλατφόρμας από ανοξείδωτο χάλυβα με αναδιπλούμενο χειριστήριο Συνολικό ύψος 90cm για εύκολες και ασφαλείς λύσεις μεταφοράς υλικών
| Τύπος: | Τροχίσκοι στροφέων |
|---|---|
| Ανωτερότητα: | Μεταφορτωτές |
| Χρήση: | Μεταφορά βαρέων ή χοντρών αντικειμένων |

