Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 124 προϊόντα.
Στρογγυλοί για έπιπλα Μαύρη ρόδα συμβατή με τα περισσότερα έπιπλα
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
0.25 ίντσες πάχος πλάκας ατσάλινα τροχιά με πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα και 45mm πλάτος τροχών
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Δυνατότητα βάρους Μαύρο πάγκο με πλευρική τοποθέτηση
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά |
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |
Ζυγισμένα εσωτερικά καουτσούκ τροχούς 2 ίντσες Διαμέτρου τροχού 46mm τροχός για βαριά κίνηση
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Ατσάλινα τροχιά 3 ίντσες λευκά γκρι τροχούς με ακριβή ρουλεμάν
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Ζυγισμένα τροχούς μεσαίου φορτίου με τροχούς τροχού 4 ιντσών
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Σκληρό πυρήνα τροχούς τροχοφόρων τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχώ
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
Τύπος κορυφαίας πλάκας τοποθέτηση ατσάλινου σιδηροτροχιών για Bouble Ballrace
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
Γκρι Πολυουρεθάνιο 4 ίντσες σφαίρες ρουλέτες με 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |

