Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 127 προϊόντα.
Τύπος κορυφαίας πλάκας τοποθέτηση ατσάλινου σιδηροτροχιών για Bouble Ballrace
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
Γκρι Πολυουρεθάνιο 4 ίντσες σφαίρες ρουλέτες με 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
5 ιντσών, 6 ιντσών, 8 ιντσών ελατήρια απορροφητικά ράβδους, ανθεκτικά σε χτυπήματα, ανθεκτικά σε φθορά, ανθεκτικά και παγκόσμια
| Τρόπος λειτουργίας: | Απόσταση |
|---|---|
| Υλικό σκαλοπατιών: | Πλαστικό |
| Τύπος πλαστικού: | ΠΕ και σίδηρος |
500 λίβρες χωρητικότητα φορτίου ατσάλινα τροχιά με ψευδαργύρισμα και 0,25 ίντσες πάχος πλάκας
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
110kg χωρητικότητα ατσάλινα τροχιά με πάχος πλάκας 0,25 ίντσες
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
3 ίντσες ιατρικές πλάκες ράβδοι 275lbs χωρητικότητα φορτίου ακρίβεια μπάλα ρουλεμάν νάιλον στήριγμα
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |

