Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 127 προϊόντα.
60mm μαύρος πλαστικός μικρός καροτσακιών ροδών περασμένος κλωστή M8 μίσχων κατασκευαστής YLcaster τροχίσκων κάρρων τροφίμων στροφέων στερεός
| Όνομα προϊόντων:: | 60mm μαύρος πλαστικός μικρός καροτσακιών ροδών περασμένος κλωστή M8 μίσχων κατασκευαστής YLcaster τρ |
|---|---|
| Υλικό ροδών:: | Πλαστικό |
| Τύπος:: | Ρόδες κάρρων τροφίμων |
Μέγεθος Στήριξης 375 X 275 ίντσες, Τροχός από PU 3 τόνων βαρέως τύπου, με ομαλό πέλμα, Σχεδιασμένος για Κινητικότητα και Μεταφορά Βαρέος Εξοπλισμού
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Ζιγκωτό βαμμένο σίδηρο βαρύ φορτίο τροχός κυλινδρισμού σύνολο διπλό ρουλεμάν 144mm μήκος
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
Μεταφορικά φορτηγά βαρέων φορτίων με δυνατότητα φορτίου έως 500 kg 90 cm
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
Τροχοί χωρητικότητας 350KG, Συσκευασία των 4, Σχεδιασμένοι για βιομηχανικά καρότσια και μετακίνηση εξοπλισμού, εξασφαλίζοντας μακροχρόνια ανθεκτικότητα
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
Εργασιακό τραπέζι βαρέων βαρών τροχούς τροχούς κούφου πυρήνα μονοτροχός για βιομηχανικό χειρισμό
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
5 ίντσες Συνολικό ύψος Πολυουρεθάνιο κυψέλες για βαρύ φορτίο 1000 λίβρες χωρητικότητα φόρτωσης μπάλα ρουλεμάν περιλαμβάνεται
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Ρόδες Χαλύβδινες με Πλάκα Στήριξης 100*100*85*85 Περισσότερα Προϊόντα για Εφαρμογές Υψηλής Αντοχής
| Επιφανειακή Επεξεργασία: | Τεχνητά |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
| Τύπος: | Στρογγυλο |

