Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 127 προϊόντα.
Βιομηχανικός διπλός τροχός τροχού με βαρύ φορτίο με πλήρη φρένο κλειδώματος
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
6 επίπεδες ενιαίες ρόδες πολυουρεθάνιου ίντσας για τους βαρέων καθηκόντων βιομηχανικούς τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | Επίπεδοι μονοί τροχοί 6 ιντσών πυρήνα αλουμινίου πορτοκαλί πολυουρεθάνης για βιομηχανικούς τροχούς β |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Πορτοκάλι |
| Διάμετρος τροχού:: | 4 ίντσες/5 ίντσες/6 ίντσες/8 ίντσες/10 ίντσες |
880LBS ικανότητα ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενος 6» ξεραίνοντας τροχίσκους καροτσακιών ραφιών
| Όνομα προϊόντων: | 880LBS ανθεκτική στη θερμότητα περιστρεφόμενη ρόδα 6» ξεραίνοντας κατασκευαστής Κίνα ικανότητας τροχ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» ξεραίνοντας τροχίσκοι καροτσακιών ραφιών |
| Ικανότητα:: | 880lbs |
4x2 ίντσας μπλε δευτερεύουσες φρένων ρόδες καροτσακιών τροχίσκων στροφέων βαρέων καθηκόντων
| Ονομασία προϊόντος: | Ο ανθεκτικός 4x2 ίντσας μπλε στερεός ροδών δευτερεύων φρένων τροχίσκος καροτσακιών στροφέων βαρέων κ |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU δευτερεύων τροχίσκος φρένων |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2inch |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3/4/5/6/8 ίντσες Νάιλον νοσοκομείο τροχόσπιτα τροχόσπιτα για ιατρικό εξοπλισμό
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Υλικό: | Καουτσούκ/PU/Νάιλον/TPR |
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Επικεφαλίδια τροχών τροχού βαρέων επιβαρύνσεων 90MM-125MM Στρογγυλοί / άκαμπτοι / κλειδωμένοι
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
3/4/5/6/8 ίντσες τροχούς καουτσούκ τροχόσπιτα με ομαλό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

