Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 181 προϊόντα.
Χυτοσίδηρος 75mm τοπ άκαμπτοι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι δικράνων πιάτων μαύροι για τον πίνακα
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευαστικοί 75mm τοπ τύπων πιάτων άκαμπτοι πιάτων μαύροι επιτραπέζιοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου δικρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου |
| Χρώμα ροδών:: | Σίδηρος |
Στροφή με κλειδαριά Πολυουρεθάνιο τροχούς μονοτροχιακό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο τέλειο για το χειρισμό υλικών και μεταφορές εφαρμογές
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Ελαστικός τροχός μαύρου PU, ύψος 194 mm για χειρισμό και μεταφορά υλικών αποθήκης
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Μονοτροχιακό κόκκινο PU τροχιακό πολυουρεθάνιο τροχιά προσφέροντας πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα τέλεια επιλογή για αποθήκη και εξοπλισμό
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
Στρογγυλοί για έπιπλα Μαύρη ρόδα συμβατή με τα περισσότερα έπιπλα
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Ρουλεμάν Τύπου Πλάκας Κατάλληλα για Έπιπλα Ρουλεμάν Βαριάς Φορτίου Παρέχοντας Ομαλή Κύλιση και Μεγάλη Διάρκεια Ζωής
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Manufacturer: | WBD |
| Compatibility: | Furniture |
0.25 ίντσες πάχος πλάκας ατσάλινα τροχιά με πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα και 45mm πλάτος τροχών
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
Σετ από 4 ράβδους νάιλον 2 τροχούς στερεού πυρήνα με βίδα εγκατάσταση
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Δυνατότητα βάρους Μαύρο πάγκο με πλευρική τοποθέτηση
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά |
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |
Ζυγισμένα εσωτερικά καουτσούκ τροχούς 2 ίντσες Διαμέτρου τροχού 46mm τροχός για βαριά κίνηση
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |

