Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] αγώνας 181 προϊόντα.
Ατσάλινα τροχιά 3 ίντσες λευκά γκρι τροχούς με ακριβή ρουλεμάν
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
Φορετή ικανότητα 230kg τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 5 ιντσών με το πράσινο υποστήριγμα
| Όνομα προϊόντων: | ο τοπ στροφέας πιάτων 5 ίντσας καθόρισε το άκαμπτο κλείδωμα PP αφαιρεί τον πυρήνα το μαύρο ελαστικό |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικός λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Ικανότητα:: | 230KG |
Ζυγισμένα τροχούς μεσαίου φορτίου με τροχούς τροχού 4 ιντσών
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Σκληρό πυρήνα τροχούς τροχοφόρων τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχών τροχώ
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
Γκρι Πολυουρεθάνιο 4 ίντσες σφαίρες ρουλέτες με 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
Τύπος κορυφαίας πλάκας τοποθέτηση ατσάλινου σιδηροτροχιών για Bouble Ballrace
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
500 λίβρες χωρητικότητα φορτίου ατσάλινα τροχιά με ψευδαργύρισμα και 0,25 ίντσες πάχος πλάκας
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
3 ίντσες ιατρικές πλάκες ράβδοι 275lbs χωρητικότητα φορτίου ακρίβεια μπάλα ρουλεμάν νάιλον στήριγμα
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
5 ιντσών, 6 ιντσών, 8 ιντσών ελατήρια απορροφητικά ράβδους, ανθεκτικά σε χτυπήματα, ανθεκτικά σε φθορά, ανθεκτικά και παγκόσμια
| Τρόπος λειτουργίας: | Απόσταση |
|---|---|
| Υλικό σκαλοπατιών: | Πλαστικό |
| Τύπος πλαστικού: | ΠΕ και σίδηρος |

