Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ hospital bed caster wheels ] αγώνας 77 προϊόντα.
3» 4» 5» ιατρικοί τροχίσκων περασμένοι κλωστή cOem κάστορες νοσοκομειακού κρεβατιού μίσχων σιωπηλοί με το νάυλον φρένο
| Όνομα προϊόντων:: | 3» 4» 5» ιατρικοί τροχίσκων περασμένοι κλωστή cOem κάστορες νοσοκομειακού κρεβατιού μίσχων σιωπηλοί |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 3/4/5inch |
| Ύψος:: | 102/125/155mm |
4 κλειδώσιμοι TPR μίσχων ροδών ίντσας μαλακοί σιωπηλοί ιατρικοί κάστορες νοσοκομειακού κρεβατιού τύπων πάτωμα-που προστατεύουν το cOem
| Όνομα προϊόντων:: | 4 κλειδώσιμοι TPR μίσχων ροδών ίντσας μαλακοί σιωπηλοί ιατρικοί κάστορες νοσοκομειακού κρεβατιού τύπ |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 100x30mm |
| Ύψος:: | 100mm |
5 ίντσα μαλακό TPR γύρω από τις γκρίζες περασμένες κλωστή ρόδες τροχίσκων μίσχων ροδών βήματος με τα φρένα για τα νοσοκομειακά κρεβάτια
| Όνομα προϊόντων:: | 5inch μαλακό TPR γύρω από τις γκρίζες περασμένες κλωστή ρόδες τροχίσκων μίσχων ροδών βήματος με τα φ |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 126X32mm |
| Ύψος:: | 177.5mm |
80kg ιατρικοί τροχίσκοι φόρτωσης 4inch PU με τον περασμένο κλωστή μίσχο για τα κρεβάτια ICU
| Όνομα προϊόντων:: | 4 ίντσα πέρασε κλωστή μίσχων στροφέων ιατρικούς τροχίσκους ροδών PU στους σιωπηλούς δίδυμους για τα |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 100X56mm |
| Ύψος:: | 125 mm |
4 μεσαίας ισχύος γκρίζες TPR ίντσας μαλακές λαστιχένιες ρόδες τροχίσκων στροφέων κλειδαριών τροχίσκων δευτερεύουσες για το cOem πατωμάτων σκληρού ξύλου
| Όνομα προϊόντων: | 4 μεσαίας ισχύος γκρίζες TPR ίντσας μαλακές λαστιχένιες ρόδες τροχίσκων στροφέων κλειδαριών τροχίσκω |
|---|---|
| Ύφος:: | μεσαίας ισχύος τροχίσκοι φρένων 100mm δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 100MM |
Φιλικά προς το περιβάλλον και ομαλής κύλισης ροδάκια επίπλων με ρουλεμάν
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
198lbs φόρτωση των ιατρικών τροχίσκων 125mm με την κλειδαριά αβ
| Όνομα προϊόντων:: | 125mm 198lbs στροφέων ιατρικοί τροχίσκοι κλειδαριών μίσχων κεντρικοί tpr για το νοσοκομείο |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 125x32mm |
| Ύψος:: | 166mm |
Λευκό / μαύρο πιστοποιημένο έπιπλα τροχός κυψελών πλαστικό με τροχούς νάιλον
| Εφαρμογή: | Έπιπλα |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | PP/Νάιλον/TPR/PU/Κουτσούκ |
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Κόκκινο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Μπλε/ Καφέ κλπ. |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών από καουτσούκ με μη σημειωτικά πέλματα και χωρητικότητα φορτίου 100 kg
| Χρώμα: | Μαύρο/Μπλε/Πράσινο |
|---|---|
| Τύπος βήματος: | Μη σήμανση |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
Επικεφαλίδα με στροφή σιδήρου χωρίς φρένο
| Υλικό τροχού: | PU+iron |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |

