Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ hospital bed caster wheels ] αγώνας 77 προϊόντα.
Μέγεθος Στήριξης 375 X 275 ίντσες, Τροχός από PU 3 τόνων βαρέως τύπου, με ομαλό πέλμα, Σχεδιασμένος για Κινητικότητα και Μεταφορά Βαρέος Εξοπλισμού
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
5» δίδυμες ροδών ιατρικές ρόδες νοσοκομειακού κρεβατιού κλειδώματος στροφέων μίσχων τροχίσκων 125KG μαύρες περασμένες κλωστή PU
| Όνομα προϊόντων:: | 5 ίντσας δίδυμος-ροδών ιατρικές τροχίσκων 125KG ρόδες Wholesales νοσοκομειακού κρεβατιού κλειδώματος |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ιντσών |
| Ύψος:: | 155mm |
5» μαλακή σιωπηλή ροδών ιατρική ασφαλής TPR μίσχων τροχίσκων στερεά ρόδα τροχίσκων αντι-σύγχυσης για τα νοσοκομειακά κρεβάτια
| Όνομα προϊόντων:: | 5» μαλακή σιωπηλή ροδών ιατρική ασφαλής TPR μίσχων τροχίσκων στερεά ρόδα τροχίσκων αντι-σύγχυσης για |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 5» |
| Ύψος:: | 166mm |
3» ιατρικοί τροχίσκοι στροφέων τύπων πιάτων 154LBS μαλακοί TPR με τη συνολική συνήθεια ροδών νοσοκομειακού κρεβατιού φρένων
| Όνομα προϊόντων:: | 3» ιατρικοί τροχίσκοι στροφέων τύπων πιάτων 154LBS μαλακοί TPR με τη συνολική συνήθεια ροδών νοσοκομ |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 3" |
| Ύψος:: | 122mm |
70KG μαλακός στροφέας 75mm πιάτων ροδών τοπ ρόδες καστόρων για τα νοσοκομειακά κρεβάτια χωρίς προμήθειες φρένων
| Όνομα προϊόντων:: | 70KG μαλακός στροφέας 75mm πιάτων ροδών τοπ ρόδες καστόρων για τα νοσοκομειακά κρεβάτια χωρίς προμήθ |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 75x32mm |
| Ύψος:: | 122mm |
Τροχός πολυπροπυλενίου υψηλής φέρουσας ικανότητας 4 ιντσών με απόσταση οπών βίδας 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
Ρόδες Χαλύβδινες με Πλάκα Στήριξης 100*100*85*85 Περισσότερα Προϊόντα για Εφαρμογές Υψηλής Αντοχής
| Επιφανειακή Επεξεργασία: | Τεχνητά |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
| Τύπος: | Στρογγυλο |
cOem ροδών νοσοκομείων στροφέων TPR μίσχων 100mm σιωπηλός ιατρικός περασμένος κλωστή τροχίσκοι
| Όνομα προϊόντων:: | cOem ροδών νοσοκομείων στροφέων TPR μίσχων 100mm σιωπηλός ιατρικός περασμένος κλωστή τροχίσκοι |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
| Ύψος:: | 12.5cm |
Βιομηχανικά περιστρεφόμενα ρόστερ με απλό ρουλέν / τροχό TPR
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
|---|---|
| Πυρήνας ροδών: | Πλαστικό |
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά, κλειδαριά στροφέων |
Χονδρικές ιατρικές σκελετοί από λευκή γκρίζα πλάκα με υλικό από ανοξείδωτο χάλυβα για έπιπλα νοσοκομείου
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 275lbs |

