Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ hospital bed caster wheels ] αγώνας 77 προϊόντα.
Ιατρικές κυψέλες 125 kg χωρητικότητας φορτίου για εύκολο ελιγμό σε ιατρικά περιβάλλοντα
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
500 λίβρες χωρητικότητα φορτίου ατσάλινα τροχιά με ψευδαργύρισμα και 0,25 ίντσες πάχος πλάκας
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
Ιατρικά ροδάκια τύπου ρουλεμάν Ακριβείας με ρουλεμάν ακριβείας από θερμοπλαστικό καουτσούκ με απόσταση οπής μπουλονιού 76*61mm
| Type: | Plate |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
Ιατρικά Ροδάκια Ακριβείας με Ρουλεμάν για Φορτίο 275lbs σε Εφαρμογές Υψηλής Αντοχής
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
Ειδικά για τα βαρέα ιατρικά εξοπλισμού.
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
Ιατρικά ροδάκια πλάκας με φορτίο 275lbs και υλικό νάιλον βραχίονα
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό+Γκρι |
| Φρένο: | Διπλό φρένο |
105 mm Βιομηχανική τροχιά με πλάκα με τροχιά σφαίρας
| Wheel Width: | 105mm |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι τοπ πιάτων 31/2 ίντσας ακτίνας στροφέων με το μέγεθος τρυπών μπουλονιών 1/4 ίντσας
| Φέρων τύπος: | Ένσφαιρος τριβέας |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
| Διάμετρος ροδών: | 4 ίντσα |
Ανθεκτικοί βιομηχανικοί τροχονόμοι για ομαλή και ήσυχη λειτουργία
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
Ατσάλι με ακρίβεια 3 ίντσες διάμετρος τροχού για βαριά και απαιτητικά περιβάλλοντα
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |

