Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ hospital bed caster wheels ] αγώνας 77 προϊόντα.
3 ίντσες ιατρικές στροφές 275lbs φορτωμένη χωρητικότητα 76 * 61mm Bolt τρύπα διαστήματα
| Διάμετρος τροχού: | 3 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό στήριξης: | Νάιλον |
| Τύπος ρουλεμάν: | Ένσφαιρος τριβέας ακρίβειας |
Φιλικά προς το περιβάλλον ροδάκια επίπλων, ροδάκια καρέκλας γραφείου για φιλική προς το περιβάλλον κίνηση
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
100mm μαλακές ιατρικές τροχίσκων τοπ πιάτων στροφέων ρόδες νοσοκομείων τύπων TPR σιωπηλές
| Όνομα προϊόντων:: | 100mm μαλακές ιατρικές τροχίσκων τοπ πιάτων στροφέων ρόδες Wholesales νοσοκομείων τύπων TPR σιωπηλές |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
| Ύψος:: | 12.5cm |
275lbs φορτωμένη χωρητικότητα πλάκες τροχούς για εμπορικά
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Υλικό στήριξης: | Νάιλον |
| Χρώμα: | Λευκό+Γκρι |
3 ίντσες Stem Casters για βαρύ φορτίο υψηλής κυκλοφορίας περιβάλλοντα
| Διάμετρος τροχού: | 3 ίντσες |
|---|---|
| τύπος ρουλεμάν: | Ένσφαιρος τριβέας ακρίβειας |
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
Μετατροπές βαρέων φορτίων με χωρητικότητα 125kg
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
Χάλυβα Πνευματικό καουτσούκ εσωτερικές γωνίες 5 ίντσες με μη σημειωτικό πέλμα για ελαφρές εφαρμογές
| Υλικό τροχού: | Steel+Rubber |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικά |
| Διάμετρος τροχού: | 5 ίντσες |
Υλικό ανθεκτικού νάιλον για βαριές εφαρμογές
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό+Γκρι |
| Υλικό στήριξης: | Νάιλον |
5 ίντσας πολυουρεθάνιου κεντρικές ελέγχου καστόρων κεντρικές ρόδες κρεβατιών κλειδαριών ιατρικές
| Product Name:: | 5 Inch Polyurethane Central Control Castors Central Lock Medical Bed Wheels |
|---|---|
| Wheel Size:: | 130X66mm |
| Height:: | 160mm |
Λευκοπράσινα ιατρικά καρότσια με πλακέτα νάιλον για μεταφορά ασθενών
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |

