Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ hospital bed caster wheels ] αγώνας 77 προϊόντα.
5 ίντσας μαλακοί ροδών τροχίσκοι γκρίζο TPR κρεβατιών βιδών ιατρικοί αντι-που τυλίγουν τις σιωπηλές ρόδες Wholesales τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού
| Όνομα προϊόντων:: | 5 ίντσας μαλακοί ροδών τροχίσκοι γκρίζο TPR κρεβατιών βιδών ιατρικοί αντι-που τυλίγουν τις σιωπηλές |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 125x32mm |
| Ύψος:: | 155mm |
4inch αντικατάσταση ροδών πλαισίων κρεβατιών, ρόδα τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού φόρτωσης 80kg
| Ονομασία του προϊόντος:: | 4 ίντσες 80kg νήμα πλάκα στέλεχος στέλεχος περιστρεφόμενο κάλυψη κοιλιακών TPR σιωπηλή ιατρική ρόδες |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 100x30mm |
| Ύψος:: | 125 χιλιοστά |
TPR 5 περασμένοι κλωστή ίντσες τροχίσκοι μίσχων, ρόδα τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού φόρτωσης 135kg
| Όνομα προϊόντων:: | 5 ίντσα 135kg πέρασε κλωστή στο τόξο ABS στροφέων μίσχων οι προχωρημένοι tpr που σιωπηλοί ιατρικοί τ |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 126X32mm |
| Ύψος:: | 177.5mm |
Μαλακή τρύπα μπουλονιών TPR 360 βαθμός που περιστρέφεται 5» τροχίσκους νοσοκομειακού κρεβατιού
| Όνομα προϊόντων: | Νοσοκομειακό κρεβάτι Χρησιμοποιήστε μαλακή τρύπα τροχού TPR τροχών 360 ° Περιστρεφόμενη 5 "Medi |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών tpr 304ss |
| Φέρων τύπος:: | Σφαίρα |
Μαλακές ροδών πιάτων ρόδες τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού στροφέων τροχίσκων τύπων ιατρικές
| Όνομα προϊόντων:: | 5» μαλακές ροδών πιάτων ρόδες Wholesales τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού τύπων στροφέων τροχίσκων |
|---|---|
| Ύψος:: | 177.5mm |
| Προσαρμοσμένος:: | Λογότυπο/χρώμα |
Μαλακός περασμένος κλωστή ρόδα μίσχος TPR μεσαίας ισχύος 304SS ιατρικοί τροχίσκοι νοσοκομειακού κρεβατιού 4 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | Μαλακός TPR περασμένος κλωστή ρόδα μίσχος 4 Wholesales μεσαίας ισχύος 304SS ρόδα τροχίσκων ίντσας γι |
|---|---|
| Ύφος:: | Περασμένοι κλωστή τροχίσκοι μίσχων tpr 304ss |
| Φέρων τύπος:: | Ένσφαιρος τριβέας |
ISO9001 5 ιντσών TPR Μακρύ Στέλεχος Ιατρικό κρεβάτι τροχούς με κεντρική κλειδαριά
| Ονομασία του προϊόντος:: | 5 ίντσες μήκος κεντρικής κλειδαριάς κεντρικής κλειδαριάς περιστρεφόμενες ιατρικές ρόδες για νοσοκομε |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 130X66mm |
| Ύψος:: | 160 χιλιοστά |
M28x40mm στερεός μίσχος 4 ιντσών γκρίζοι TPR ιατρικοί κρεβατιών τροχίσκοι νοσοκομείων τροχίσκων Non-magnetic
| Όνομα προϊόντων:: | M28x40mm στερεός μίσχος 4 ιντσών γκρίζοι TPR ιατρικοί κρεβατιών τροχίσκοι νοσοκομείων τροχίσκων Non- |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων:: | 28x40mm |
| Ύψος:: | 149mm |
5» ιατρικές κρεβατιών τροχίσκων 125kg μίσχων ρόδες νοσοκομείων τύπων αντι άνεμος
| ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ:: | 5inch ιατρικός κρεβατιών τροχίσκων 125kg μίσχων κατασκευαστής Κίνα ροδών νοσοκομείων τύπων αντι-τυλί |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 125x32mm |
| Ύψος:: | 155MM |
κλείσιμο μίσχων τροχίσκων κρεβατιών 125mm ιατρικό αντι - άνεμος νοσοκομείο
| Product Name:: | 5inch Medical Bed Casters 125kg Stem Type Anti-winding Hospital Wheels Manufacturer China |
|---|---|
| Wheel Size:: | 125mm |
| Ύψος:: | 155MM |

