Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ hospital bed caster wheels ] αγώνας 77 προϊόντα.
4 ίντσες Γενικό ύψος Ιατρικές στροφές με διπλό φρένο λευκό γκρι
| Μέγεθος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
3 ίντσες ιατρικές πλάκες ράβδοι 275lbs χωρητικότητα φορτίου ακρίβεια μπάλα ρουλεμάν νάιλον στήριγμα
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
Βιομηχανική αντοχή νάιλον ατσάλινη στήριξη ιατρικά περιστροφικά με 4 ίντσες συνολικό ύψος
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
| Φρένα: | Διπλό φρένο |
Ιατρικές στροφές με ακρίβεια σφαιρίδιο με 4 ίντσες συνολικό ύψος νάιλον στήριγμα
| Φρένα: | Διπλό φρένο |
|---|---|
| Υλικό στήριξης: | Νάιλον |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
125kg χωρητικότητα φορτίου Νάιλον πλάκα ιατρικές κασσίτες λευκό γκρι 3 ίντσες διάμετρος τροχού
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Bracket Material: | Nylon |
Δύο φρένα ιατρικές ρόδες χωρητικότητα φορτίου 125kg θερμοπλαστικό καουτσούκ συνολικό ύψος 4 ίντσες
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
5 μαλακοί TPR ίντσας ιατρικοί τροχίσκοι νοσοκομείων ροδών με τον περασμένο κλωστή μίσχο
| Όνομα προϊόντων:: | 5inch ιατρικοί τροχίσκοι νοσοκομείων ροδών μαλακοί TPR με τον περασμένο κλωστή cOem Κίνα μίσχων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 5inch |
| Ύψος:: | 155mm |
Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Ιατρικά σχοινιά λευκό γκρι Στροβίδας Τρύπα διαφορά 76 * 61mm Για νοσοκομειακό εξοπλισμό
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Bracket Material: | Nylon |
Ατσάλινα τροχιά 3 ίντσες λευκά γκρι τροχούς με ακριβή ρουλεμάν
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
275 λίβρες φορτωμένη χωρητικότητα ιατρικές ρόδες με 4 ίντσες τροχιά μέγεθος 4 ίντσες συνολικό ύψος
| Μέγεθος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
| τύπος ρουλεμάν: | Ένσφαιρος τριβέας ακρίβειας |

