Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] αγώνας 84 προϊόντα.
50mm πλάτος τροχού επιπλέον βαρύ φορτίο τροχούς νάιλον τροχούς τροχούς πολυουρεθάνου κατασκευασμένα για βαριά βιομηχανικές εφαρμογές φορτίου και την κινητικότητα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
Βαρύ φορτίο Κόκκινο σιδηρούνιου τροχού κέντρο σφαίρα ρουλεμάν μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου Ζινκ βαμμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
| Χρώμα: | Κόκκινο |
Υψηλής βαρύτητας υπερβαρύτητας τροχός με μαύρο τροχό, βελτιστοποιημένος για την κίνηση βαρέων μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
8 ο χυτοσίδηρος ίντσας κυλά τους βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου πιάτων στροφέων βιομηχανικούς κάστορες ροδών καροτσακιών πράσινους
| Πλάτος ροδών: | 2 ίντσα |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου τροχίσκοι |
5 ίντσες Συνολικό ύψος 150mm PU τροχούς κυψελών 2 ίντσες πλάτος τροχού για ευέλικτες και βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Σιδηρούχα τροχιά τροχών σιδηρούχου τύπου PU που ενσωματώνουν διπλά ρουλεμάν που εξασφαλίζουν ομαλή κυλίνδρωση και υψηλή χωρητικότητα φορτίου
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
5 ίντσες Συνολικό ύψος Πολυουρεθάνιο κυψέλες για βαρύ φορτίο 1000 λίβρες χωρητικότητα φόρτωσης μπάλα ρουλεμάν περιλαμβάνεται
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Φόρτωμα πλάκας Super Heavy Duty Casters 4 X 4.5 ίντσες Μέγεθος πλάκας 7.5 ίντσες Συνολικό ύψος Ιδανικό για αποθήκη
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
PU 75mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας, ρόδες πολυουρεθάνιου υψηλής ικανότητας 500kg
| Όνομα προϊόντων: | 75x50mm 1100lbs 500kg τοπ πιάτων χυτές στροφέας ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας PU πυρηνών σιδήρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα ροδών:: | red+black |
2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | 2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |

