Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] αγώνας 76 προϊόντα.
144mm Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόδες τροχούς διπλών σφαιρικών ρουλεάντων κόκκινο σίδερο PU ομαλή κίνηση
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
Βιομηχανικός διπλός τροχός τροχού με βαρύ φορτίο με πλήρη φρένο κλειδώματος
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Εργασιακό τραπέζι βαρέων βαρών τροχούς τροχούς κούφου πυρήνα μονοτροχός για βιομηχανικό χειρισμό
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
6 επίπεδες ενιαίες ρόδες πολυουρεθάνιου ίντσας για τους βαρέων καθηκόντων βιομηχανικούς τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | Επίπεδοι μονοί τροχοί 6 ιντσών πυρήνα αλουμινίου πορτοκαλί πολυουρεθάνης για βιομηχανικούς τροχούς β |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Πορτοκάλι |
| Διάμετρος τροχού:: | 4 ίντσες/5 ίντσες/6 ίντσες/8 ίντσες/10 ίντσες |
PU βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι πυρήνων αντικατάστασης 440LBS PP 4 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | Καυτή πώληση 4 PU πυρήνων ικανότητας PP ίντσας 440LBS κόκκινο ροδών εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων πιάτων |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU 4 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
6 ιντσών στρογγυλά τροχιά, 1350 κιλά χωρητικότητα.
| Όνομα προϊόντων: | 6 ιντσών τοπ στροφέων πιάτων οι μεγάλες χυτές μέγεθος πυρηνών σιδήρου ρόδες τροχίσκων PU έξοχες βαρέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Έξοχος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος PU |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Silver |
Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι τοπ πιάτων αλουμινίου cOem 770LBS
| Όνομα προϊόντων: | YLCASTER PU αλουμινίου χωρητικότητας φορτίων cOem 770LBS βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι τοπ πι |
|---|---|
| Ύφος:: | 770lbs άκαμπτοι τροχίσκοι PU αλουμινίου |
| Ικανότητα ροδών:: | 770lbs |
990LBS ικανότητα PU 6 ίντσας στροφέας που κλειδώνει τους σιωπηλούς βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | 990LBS Χωρητικότητα 6 ιντσών Πράσινη περιστροφή τροχού PU Αθόρυβοι τροχοί βαρέως τύπου για βιομηχανι |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου με περιστρεφόμενη κλειδαριά 6 ιντσών |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |
1188LBS 200mm άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι υψηλής ικανότητας διαμέτρων
| Όνομα προϊόντων: | WBD άκαμπτη βιομηχανική ρόδα 200mm χωρητικότητας φορτίων προμηθειών 1188LBS υψηλή βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι PU 200mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 20 εκατ. |
150mm Ρυθμικό μέγεθος τροχών Πολυουρεθάνιο τροχούς ομαλή τροχιά ανθεκτικοί τροχοί αντικατάστασης κατάλληλοι για βαριά φορτία καροτσάκια και εξοπλισμό
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |

