Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] αγώνας 84 προϊόντα.
Υψόμετρος 90 mm έως 125 mm τροχούς τροχού 3 ιντσών από χάλυβα μέγεθος στέλεχος M12x15 mm περιστρεφόμενα τροχούς τροχού για βαρύ εξοπλισμό και καροτσάκια μεταφοράς
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Usage: | Trolley Cart |
Βίντεζ Βιομηχανικές Στροφές 540kg χωρητικότητα πράσινη PU 8 ίντσες τροχόσπιτο κυλιόμενες τροχούς
| Ονομασία προϊόντος: | 8 ιντσών Μεγάλος τροχός 540 κιλά χωρητικότητα κάθε πράσινο PU βαρύ φορτίο Βιομηχανικές κατσαρόλες χο |
|---|---|
| Στυλ:: | 8 ιντσών βαρέα βιομηχανικά τροχιά |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
176lbs 75mm Κίτρινο SS βαρύ φορτίο τροχόσπιτα τροχούς για τροφίμους τροχόσπιτα
| Ονομασία προϊόντος: | 176lbs 75mm Κίτρινο Πολυουρεθάνιο Γυρίζοντας Μεσαίου Βαθμού Ατσάλι Ρολόι |
|---|---|
| Στυλ:: | Μεσαίου μεγέθους κυψέλες από πολυουρεθάνιο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Φέρων τύπος:: | Ένσφαιρος τριβέας ακρίβειας |
320kg PU χωρητικότητας φορτίων πιάτο τροχίσκοι στροφέων 4 ιντσών για το καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | PU σιδήρου υψηλής ικανότητας WBD Wholesales 320kg στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών πι |
|---|---|
| Ύφος:: | 320kg σιδήρου βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών PU δευτερεύοντες |
| Ικανότητα ροδών:: | 320kg |
Επικεφαλίδα με στροφή σιδήρου χωρίς φρένο
| Υλικό τροχού: | PU+iron |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
Επικεφαλίδιο στρογγυλοφόρου ελαστικού κορυφαίου πλάτους καστορένιο τροχό με σφαίρα
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Ζιγκωτό βαμμένο σίδηρο βαρύ φορτίο τροχός κυλινδρισμού σύνολο διπλό ρουλεμάν 144mm μήκος
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
4 οι νάυλον κάστορες ανοξείδωτου στροφέων ίντσας στεγανοποιούν τις ρόδες καροτσακιών
| Product Name: | 4 Inch Swivel Stainless Steel Nylon Castors Water-proof Trolley Wheels |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον τροχίσκοι ανοξείδωτου |
| Wheel Material:: | Nylon |
Πολυουρεθάνιο στρογγυλοφόρο τροχόσπιτο με φρένο πλήρους κλεισίματος και κούφους τροχούς πυρήνα
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Μονοτροχιά στυλ Κόκκινο PU τροχιά Πολυουρεθάνιο τροχοθρεπτήρες Συνολικού κλειδώματος Τύπος φρένων Υλικά αντοχής
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |

