Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] αγώνας 84 προϊόντα.
2 PU ίντσας βιομηχανική πράσινη βαριά ρόδα στροφέων καροτσακιών με τον ένσφαιρο τριβέα
| Ονομασία του προϊόντος: | 6x2 ίντσες Βιομηχανικό πράσινο PU τροχός περιστρεφόμενο βαρύ φορτίο τροχούς για βαριά τροχόσπιτα |
|---|---|
| Στυλ:: | 6x2 ίντσες στροφή pu βαρέος ρόλος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2 ίντσα |
Στρογγυλοί διαφανείς τροχούς κυψελών PU για έπιπλα με χωρητικότητα φορτίου 10-60KG
| Χρήση: | Διαμονή/γραφεία/μικρά ντουλάπια/κρεβάτια μωρών/καροτσάκια |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό/ Μαύρο/ Κόκκινο/ Κίτρινο/ Πράσινο/ Μπλε/ Καφέ κλπ. |
| Ειδικότητα: | Φιλικό προς το περιβάλλον |
880lbs ρόδα τροχίσκων ικανότητας 8 X 2, φορετές ρόδες τροχίσκων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 200 χιλιοστά 880 λίβρες πλάκα πράσινη βαμμένη πιρούνι αλουμινίου πυρήνα τροχούς βαρέως τύπου με διπλ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκος PU αλουμινίου |
| Χρώμα ροδών:: | Σκοτεινός κίτρινος |
3 ίντσα 4 ίντσα 5 ιντσών μαλακοί TPR αγορών κάρρων ροδών κοίλοι πείρων τροχίσκοι στροφέων τρυπών μπουλονιών τροχίσκων γκρίζοι
| Όνομα προϊόντων:: | 3 ίντσα 4 ίντσα 5 ιντσών μαλακοί TPR αγορών κάρρων ροδών κοίλοι πείρων τροχίσκοι Wholesales στροφέων |
|---|---|
| Χρώμα τροχού:: | Γκρίζος |
| Υλικό τροχού:: | TPR |
Υψόμετρο 194 mm στρογγυλοπίνακας με στρογγυλοπίνακα για φορτηγά αποθήκευσης και βιομηχανικά
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
450-850 kg φορτωμένης χωρητικότητας Πολυουρεθάνιο τροχούς με τύπου συνολικού φρένου κλειδώματος και υλικό σιδηροδρομικού τροχού PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Μονοτροχιακό κόκκινο PU τροχιακό πολυουρεθάνιο τροχιά προσφέροντας πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα τέλεια επιλογή για αποθήκη και εξοπλισμό
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
Πυρηνικά υλικά πολυουρεθάνιο για ομαλή κυκλοφορία και ανθεκτική απόδοση ενός τροχού
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Μεσαίου μεγέθους 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 5-3/4 ίντσες ύψος γκρι πολυουρεθάνιο τροχούς
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
Δυνατότητα βάρους Μαύρο πάγκο με πλευρική τοποθέτηση
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά |
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |

