Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] αγώνας 84 προϊόντα.
Ελαστικοί τροχονόμοι πολυουρεθάνου με χωρητικότητα φόρτωσης 450 έως 850 kg Ιδανικοί για αποθήκες και εφαρμογές
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με διπλό ρουλεμάν για τροχόσπιτα 100 mm
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
5x2 σκούρο πράσινο ρόδες καροτσακιών στροφέων πολυουρεθάνιου 400kg ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | WBD προμηθειών 5x2 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τύπων στροφέων ροδών 400kg πολυουρεθάνιου ίντσας σκού |
|---|---|
| Ύφος:: | 5x2 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU ίντσας |
| Μέγεθος ροδών:: | 5x2 ίντσα |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3/4/5/6/8 ίντσες Νάιλον νοσοκομείο τροχόσπιτα τροχόσπιτα για ιατρικό εξοπλισμό
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Υλικό: | Καουτσούκ/PU/Νάιλον/TPR |
1188LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 360° πολυουρεθάνιου πυρηνών σιδήρου που περιστρέφονται PU ίντσας 8x2 τις ρόδες καροτσακιών στροφέων βήματος
| Όνομα προϊόντων: | 8x2 PU ίντσας βαρέων καθηκόντων περιστροφή τροχίσκων 360° πολυουρεθάνιου πυρηνών σιδήρου ικανότητας |
|---|---|
| Ύφος:: | PU βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Χρώμα τροχού:: | Πράσινο+Μαύρο |
Ο βιομηχανικός κάστορας καροτσακιών κυλά τη βαρέων καθηκόντων κόκκινη PU 8 ίντσας ρόδα με το δευτερεύον πιάτο στροφέων φρένων μαλακό
| Όνομα προϊόντων: | 8 κόκκινη PU ίντσας ρόδα με τις δευτερεύουσες φρένων μαλακές στροφέων ρόδες καστόρων καροτσακιών πιά |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαλακοί βαρέων καθηκόντων κάστορες ροδών |
| Χωρητικότητα τροχού:: | 660lbs |
4 βαρέων καθηκόντων ένσφαιρος τριβέας στροφέων καστόρων πολυουρεθάνιου αλουμινίου ίντσας
| Product Name: | 4 Inch Heavy Duty Aluminium Polyurethane Castors Swivel Ball Bearing |
|---|---|
| Style:: | Aluminium pu Swivel casters |
| Wheel capacity:: | 320kg |
Κέντρο σιδερένιου τροχού 100mm βαρύ φορτίο ICaster ανθεκτικές βαριές φορτωτικές ρόδες που παρέχουν ομαλή κινητικότητα και βιομηχανική αντοχή
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχούς κόκκινο πολυουρεθάνιο τροχούς σίδηρο τροχός κέντρο
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |

