Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] αγώνας 84 προϊόντα.
1188LBS 200mm άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι υψηλής ικανότητας διαμέτρων
| Όνομα προϊόντων: | WBD άκαμπτη βιομηχανική ρόδα 200mm χωρητικότητας φορτίων προμηθειών 1188LBS υψηλή βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι PU 200mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 20 εκατ. |
150mm Ρυθμικό μέγεθος τροχών Πολυουρεθάνιο τροχούς ομαλή τροχιά ανθεκτικοί τροχοί αντικατάστασης κατάλληλοι για βαριά φορτία καροτσάκια και εξοπλισμό
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Τροχήλατες ρόδες τρόλεϊ με πιστοποίηση CE, βαρέως τύπου, εύρος ύψους 90mm-125mm, ιδανικές για τρόλεϊ, καρότσια, βιομηχανική χρήση και διαχείριση βαρέων φορτίων
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Επικεφαλίδια βαρέων φορτίων με σφαιρικό ρουλεμάν 90-125 mm
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
3/4/5/6/8 ίντσες τροχούς καουτσούκ τροχόσπιτα με ομαλό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Σιδερένιο τροχό κέντρο βαρέος ρόστερ διαμέτρου 100 mm με ανθεκτικό ρουλεμάν για την απόδοση στη μεταφορά υλικών
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
το καροτσάκι 100mm PU κυλά βαρέων καθηκόντων
| Ονομασία του προϊόντος:: | 100mm διάμετρος 1/2-13x4/5 νήμα στέλεχος σκούρο μπλε μπάλα ελαστικό pu τροχόσπιτο ψώνια τροχούς |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | σκούρο μπλε |
| Υλικό ροδών:: | PU/Polyurethane |
Ρουλεμάν τροχού επίπλων με ρόδες από PP Nylon TPR PU Rubber σχεδιασμένες για ομαλή κίνηση και μεγάλη χωρητικότητα φόρτωσης
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |
100mm διάμετρος 1/2-13x4/5 νήμα στέλεχος σκούρο μπλε μπάλα ελαστικό pu τροχούς καρότσι αγορών βαρύ φορτίο
| ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ:: | 100mm διάμετρος 1/2-13x4/5 νήμα στέλεχος σκούρο μπλε μπάλα ελαστικό pu τροχούς καρότσι αγορών βαρύ φ |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Σκούρο μπλε |
| Υλικό ροδών:: | PU/Polyurethane |
25 ιντσών τροχούς τροχόσπιτα βαρύ φορτίο σχεδιασμένο για τροχόσπιτο τροχόσπιτο με μέγεθος πλάκας 4 x 45 ιντσών και ανθεκτικό
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |

