Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] αγώνας 76 προϊόντα.
8 μαλακοί τροχίσκοι τύπων στροφέων ροδών καροτσακιών πολυουρεθάνιου ίντσας βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 8 μαλακοί τροχίσκοι τύπων στροφέων ροδών καροτσακιών πολυουρεθάνιου ίντσας βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU |
| Χωρητικότητα τροχού:: | 300kg |
6x2 PU πιάτων ροδών πολυουρεθάνιου ίντσας άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων βιομηχανικοί τροχίσκοι ροδών καροτσακιών
| Ονομασία προϊόντος: | 6x2 PU πιάτων ροδών πολυουρεθάνιου ίντσας μπλε άκαμπτες βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές προμήθειες τρ |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU άκαμπτος τροχίσκος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2inch |
Βαρύ φορτίο πολυουρεθάνιο τροχούς κόκκινο διπλό σφαιρικό ρουλεμάν 837lbs χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
8 PU βήματος ίντσας επίπεδες ρόδες καροτσακιών πιάτων στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών κόκκινες για τα βιομηχανικά κάρρα
| Όνομα προϊόντων: | 8 PU βήματος ίντσας επίπεδες ρόδες καροτσακιών πιάτων στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών κόκκινες για τα |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU 8 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
4x2 ίντσας μπλε δευτερεύουσες φρένων ρόδες καροτσακιών τροχίσκων στροφέων βαρέων καθηκόντων
| Ονομασία προϊόντος: | Ο ανθεκτικός 4x2 ίντσας μπλε στερεός ροδών δευτερεύων φρένων τροχίσκος καροτσακιών στροφέων βαρέων κ |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU δευτερεύων τροχίσκος φρένων |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2inch |
Μέγεθος Στήριξης 375 X 275 ίντσες, Τροχός από PU 3 τόνων βαρέως τύπου, με ομαλό πέλμα, Σχεδιασμένος για Κινητικότητα και Μεταφορά Βαρέος Εξοπλισμού
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm ύψος Συνολικό φρένο κλειδώματος τύπου 3 τόνων βαρύ φορτίο PU τροχός στροφής για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 PU ροδών πολυουρεθάνιου ίντσας μπλε βαρέων καθηκόντων βιομηχανικοί τροχίσκοι ροδών καροτσακιών
| Ονομασία προϊόντος: | 5 PU ροδών βήματος πολυουρεθάνιου ίντσας μπλε άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων βιομηχανικοί τροχίσκοι Whol |
|---|---|
| Στυλ:: | Καθαρή PU ρόδα |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ιντσών |
5 ίντσας βαρέων καθηκόντων πολυουρεθάνιου τροχίσκων στροφέων χονδρικό εμπόριο ροδών καροτσακιών πιάτων μαλακό βιομηχανικό
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | Χάλυβας |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
6 PU χυτοσιδήρου στροφέων ροδών 450kg πολυουρεθάνιου ίντσας πράσινοι τροχίσκοι ροδών καροτσακιών βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 6 PU χυτοσιδήρου στροφέων ροδών 450kg πολυουρεθάνιου ίντσας πράσινοι τροχίσκοι ροδών καροτσακιών βαρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |

