Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ hospital bed caster wheels ] αγώνας 88 προϊόντα.
4 ίντσες από ανοξείδωτο χάλυβα, εύκολη εγκατάσταση
| Υλικό: | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού: | 3 ίντσες |
Τεχνική κλάση 304 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting: | Top Plate Type |
Στρογγυλοί για έπιπλα Μαύρη ρόδα συμβατή με τα περισσότερα έπιπλα
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Swivel Type: | Swivel |
Φορτωμένη χωρητικότητα 275 λίβρες Πολυπροπυλένιο Ιδανικό για δομικές εφαρμογές που απαιτούν ισχυρές ιδιότητες υλικού
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 275lbs |
| Load Capacity: | 125kg |
Νάιλον βραχίονας χάλυβας λευκό γκρι για βιομηχανικές εφαρμογές
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
Μονάδες θερμοπλαστικού καουτσούκ από υλικό νάιλον που σχεδιάζονται με διπλό φρένο για να εξασφαλίζουν τη λειτουργία και τη μακροχρόνια αντοχή
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
76*61mm Απόσταση οπής μπουλονιού Θερμοπλαστικό καουτσούκ για Ευέλικτες Βιομηχανικές Ανάγκες σε Λευκό Γκρι
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Πλάκα πολυπροπυλενίου από ανοξείδωτο χάλυβα για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |

